O nas

Agencja SAKOWWW istnieje od 2007 roku. W tym czasie realizowaliśmy wiele projektów między innymi dla klientów z Polski, Kanady, Monako i Niemiec. Naszymi klientami są firmy oferujące produkty i usługi z różnych branż (również luksusowych). Specjalizujemy się przede wszystkim w projektowaniu dedykowanych stron, serwisów oraz aplikacji internetowych w oparciu o specyficzne potrzeby klienta. Staramy się sprostać wymaganiom rynku dlatego nasze autorskie aplikacje budujemy w oparciu o bieżące i prognozowane przyszłe trendy. Projektując stonę lub serwis WWW największy nacisk kładziemy na prostotę i użyteczność tak aby użytkownik szybko i bez problemu poruszał się po stronie internetowej znajdując to czego szuka.


Wyznajemy zasadę, że każdy klient zasługuje na coś wyjątkowego dlatego nie kopiujemy naszych starych pomysłów. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem. Doświadczenie pozwala nam w szybki i profesjonalny sposób spełniać oczekiwania naszych klientów - mamy nadzieję, że również Twoje.


Z pewnością ten krótki opis histori i specjalizacji naszej firmy nie odpowie Ci na pytanie kim jesteśmy - bo nie to jest najważniejsze. Wszystko co powinieneś o nas wiedzieć pomieści jedno zdanie... A więc kim jesteśmy? Jesteśmy kimś kto może zaspokoić potrzeby TWOJE oraz TWOJEJ FIRMY - bo to Ty i Twoja Firma jesteście najważniejsi.

Jeśli naprawdę chciałbyś wiedzieć coś więcej na nasz temat skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Nasze marki

Najczęściej wyszukiwane

strony internetowe rybnik, www racibórz, strony www, rybniku, strona internetowa

Kontakt

SAKOWWW
ul. Rudzka 13 D,
44-293 Gaszowice / Rybnik

Zadzwoń    +48 509 233 236

© 2007-2014 logo_mini